1 / 9
Cube nov 29 L
800 €
Цената не е фиксна
18.02.2023 19:40

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Velosipedot e skroz nov nema 30km izvozeno kupen od skopje so garancija vazecka so ful oprema Sram SX predna viljuska Roch shock XC30 itn

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

b.a
Потврден огласувач
075362444.071367841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам