Барам стан за изнајмување, 2 месеци
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 00:35

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Барам стан за изнајмување 2 месеци, до 200евра кирија

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Pece
Потврден огласувач
075628695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам