1 / 12
DRZAC ZA TELEFON ZA VELOSIPEDI, MOTOR ILI TROTINET
399 МКД
24.05.2022 03:23

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА НА ВЕЛОСИПЕД, МОТОР ИЛИ ТРОТИНЕТ

- се подесува по ширина со што одговара на сите модели на мобилни телефони
- 4.5 / 7.0 Smartphones
- Прилагодлив агол 360•|| многу стабилен
- лесно се фиксира и отстранува
- квалитетна изработка
- увоз Германија
• цена 399ден | 6.5€
• Испорака со Карго нис села Македонија
• Контакт Вибер 070613618 ♈️

•We Provide Kargo Service for Kosovo &
Albania +3€ 🚛🚚
Kontakt +389 70613618 ♈️viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Proletna velosipedska jakna Termo MicroFiber S/M/L

24 МКД

Protektor DAINESE

39 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам