se bara zena za rabota AVTOKOMANDA
По Договор
26.05.2022 11:48

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

se bara zena za rabota vo pekara spremanje na filovi odrzuvanje i cistenje

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

damir
Автокоманда
Потврден огласувач
078244441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам