1 / 4
ST LED Monitor 22"
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2022 12:50

Скопје Центар / Скопје

LED Monitor 22 inch
Odlicna Sostojba.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071696969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам