1 / 12
TWINS house Se PRODAVA Kukja vo selo LESOK
330.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2022 13:41

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

386 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

1900 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2002

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Selo LESOK

Se Prodava Kukja (dupleks) vo selo Lesok do samiot pat.
Kukjata e komplet namestena so celokupen inventar za ziveenje.

Kukjata e na dva sprata od koi sekoj po 150m2 + potkrovje od 86m2
(vkupno 386 m2).
Dvorna povrsina 1900 m2.

Kukjata e so cist imoten list.

Za poveke informacii:

Tel: 070 240-559, 078 240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам