Baram rabota pomosnik na vodoinstalater
По Договор
24.05.2022 13:56

Автокоманда / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram iskusen majstor za vodovod za vrabotuvanje kako pomosnik koj ke me poducuva (za vikendi ili denovi pon - pet pozelno popladne) teoretski poznavanje na zanaetot (praksa kako pomosnik):pozelno reoni centar, kozle, gjorce petrov na dnevnica

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам