1 / 10
Sprinter 412 22+1 mozi zamena
3.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:33

Струга / Струга

Se prodava sprinter 412 1999g.so.23 sedista. Panorama stakla. klima. vrata na struja. Pominato registracija. Za povece informacii na telefon.. 078.845.983....070.522.689
Moze I posebno sedistata 21.. Staklata I Klimata I zadni vrati

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам