1 / 12
Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани
1 МКД
30.09.2022 19:08

Струга / Струга

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со нов мебел. Станот е нов и се наоѓа во населбата Езерски лозја веднаш до хотел Еуротел 100м до плажа. Обезбеден паркинг, немате потреба од автомобил до плажа.Капацитетот е за 4 +1 .Опремен е со клима , ТВ 43 инчен,фен, тостер, пегла со даска, WF . Апартманот се напушта до 9:30h , a сместувањето е од 12:00h. За подетални информации ѕвонете на телефонскиот број.
За подолг период може од септември до мај.
ВО МОМЕНТОВ Е ИЗДАДЕН!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
078-417-059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам