1 / 12
Se izdava nova kuka za nokevanje za majstori rabotnici vo ve
По Договор
29.06.2022 18:16

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Plostat kojnik

Se izdava kuka dnevno za rabotnici za majstori vo veles koj imaat obvrski vo veles kolku denovi sakaat tolku moze dogovorime namestena na kojnik plostat ima i parkink za kola i garaza masina za pwrenje soncev kolektor frizider sporet se novo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

jas
Потврден огласувач
078290922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам