1 / 1
Piaggio Beverly 300cm3
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2022 09:42

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

Beverly

Километри:

35000

Beverly 300 cm3
Info na viber
Ili mail
Registriran so zelen karton
40.000km
Cena 3000 eur

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Zzzz
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам