1 / 6
Se prodava kuka
1 €
25.06.2022 23:49

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Goce Delcev br. 75 Stip

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Наташа
Потврден огласувач
075292463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам