1 / 8
Samsung galaxy s9 plus
10.000 МКД
19.06.2022 09:07

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

S9 plus

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung s9 plus vo odlicna sostojba komplet so polnac slusalki i maska

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

OglasiMk
Потврден огласувач
070270534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам