1 / 3
195 65 r15 zimski
2.500 МКД
08.06.2022 14:23

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

195 65 r15 zimski
Proizvotvo 2014
Site isti se
Solidno komplet 4 komada 2500 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

dali
Потврден огласувач
38972616666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам