1 / 12
Fiat Bravo 1.9 Multijet
4.000 €
01.06.2022 21:48

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Bravo 1.9 Multijet 150ks
Abarth Look
Full oprema
Smeneto:
Rebrast kais, vodna pumpa, zategaci,
Zamaec, lamela, potisna i druk lager
Novi plocki
Novi gumi
Registrirano
Cenata ne e fiksna.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075313385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам