1 / 10
PRODAVAM TOMOS PENTA 4 MNOGU MALKU KORISTEN
По Договор
01.02.2023 09:29

Куманово / Куманово

PRODAVAM TOMOS PENTA 4 I 4.5 ELEKTRONIK MNOGU MALKU KORISTENI.
MOTORITE SE KAKO NOVI.
RABOTAT KAKO SAAT.

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070671010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам