1 / 6
Se prodava osovina deore xt shimano
1 €
28.09.2022 07:36

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava deaore xt shimano i dve gumi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Valentin
Потврден огласувач
075307690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам