1 / 1
audi a4 2.5 TDI 1999 god
По Договор
01.07.2022 19:56

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

kolata e vo top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ile
Потврден огласувач
076571427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам