1 / 10
VW.POLO 1.2 BENZIN A-TEST PLIN KAKO NOVI
1.999 €
Денес 11:06

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Poloto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Registrirano i servisirano.(voziloto e odjaveno).poseduva servo abs aerbaga felni zo dobri gumi i dr.(klima nema) cena za kes 1999e.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам