1 / 3
Philips Series 3000 aparat za kafe
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 21:20

Струга / Струга

Se prodava aparat za kafe marka Philips.Za informacii NAUM 070/329-244

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

markoni
Потврден огласувач
070/304553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам