1 / 4
Nov Samsung Galaxy A53 5G
21.900 МКД
19.06.2022 23:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy A53 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Nov Samsung Galaxy A53 5G kupen od Setec pred nedela dena.
24 meseci Garancija.

Cena: 21.900 denari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

☎️📞
Потврден огласувач
076582114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам