1 / 6
Оргинален PONY велосипед
15.000 МКД
19.06.2022 23:24

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

14 "

Големина на рам:

20 "

Продавам некористен оргинален Словенски PONY велосипед.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

☎️📞
Потврден огласувач
076582114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам