1 / 2
NOVA RAČNA GERMANSKA PRAVOSMUKALKAKA
700 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 13:54

Охрид / Охрид

NOVA , NEUPOTREBENA.TEL.078 224 053

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Zora Talevska
Потврден огласувач
078224053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам