1 / 6
Apple MacBook Pro (Touchbar)
650 €
700 €
25.05.2022 06:48

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Macbook Pro (13-inch, 2019, Two Thunderbolt 3 ports)
Processor 1.4 GHz Quad-Core Intel Core i5
Memory 8GB 2133 MHz LPDDR3
Graphics Intel Iris Plus Graphics 645 1536 MB

Built-in Retina Display
121 GB Flash Storage
Bez zameni!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Orce
Потврден огласувач
078238877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам