1 / 6
Daewo lanos
1.100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2022 09:23

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Daewoo

Модел:

Lanos

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Daewo lanos reg do 22.11.2022 benzin plin so ates 1.5 4 novi gumi moze zamena za ponovo so moja doplata tel 077992241

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Tanja
Потврден огласувач
078323699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам