1 / 7
Acer Aspire V5-431 14-inch PRODAVAM nk
1 €
03.02.2023 09:42

Аеродром / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam Acer Aspire V5-431 14-inch.Odlicno socuvan kako nov,mnogu malku koristen ,baterija drzi nad 3h ,instaliran windows 10 pro

Procesor intel 1007u
ram 6g
hdd500g
displey 14 inci
svetlecka tastatura
integralna graficka karta

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Mire
Потврден огласувач
077854866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам