1 / 12
PEUGEOT 308 1.6HDI 109KS 2008G
4.450 €
Денес 09:36

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🆕️PEUGEOT 308 1.6HDI 109KS 2008G🆕️
🔥🔥🔥CENA 4450E🔥🔥🔥
☎️☎️☎️078236950☎️☎️☎️
❄🧊CLIMATRONIK🧊❄
🔑🔑😪2XKLUCA🔑🔑🔑
🔵PLATENI DAVACKI DO REG

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам