1 / 4
Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god / MKD dokumenti
1.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 06:14

Кичево

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2003

Модел:

Beverly

Километри:

35000

Se prodava Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god vo odlicna sostojba, eden od najbaranite modeli na vespa.
✅️ MKD dokumenti, fali samo registracija
✅️ Moze zamena
↪️ Cena: 1400€
☎️ 078/411-181 za poveke informacii

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes C220 obicen dizel - Za delovi

0 €

WV Golf 4 1.9 TDI 110 | 🇨🇭 | Full service | Cel ili Delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам