1 / 5
КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2
По Договор
03.10.2022 15:54

Карпош / Скопје

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 позади комплекс Св Јован,плацот е 1600м2 целосно опремен со струја вода канализација,куќата e веднаш вселива за живеење со две спални соби,има и ѕидан објект од 160м2 може да се користи за било каква намена за работа или живеење.Паркинг има за 10 возила.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

URBAN EXCLUSIVE1
Потврден огласувач
078/217-300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам