Kupuvam kukja
18.000 €
25.05.2022 12:08

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Veles

Kupuvam kukja od 18.000e

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Sashko
Потврден огласувач
078202890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам