1 / 2
СЕ КУПУВА МЕРЦЕДЕС 124
5.000 €
Цената е фиксна
22.08.2022 21:20

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Купувам исклучиво 124 во добра состојба, цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сашо Кузманоски
Потврден огласувач
070661559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам