1 / 5
Se prodava plac vo Bardovci
63 €
25.05.2022 13:28

Карпош / Скопје

Квадратура:

1720 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Sifra: S0461
Se prodava plac-gradezno zemjiste vo Bardovci, blizu ucilisteto. Placot e so vkupna povrsina 1720m2, so markica za gradba A1.

Cena: 63evra/m2

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
bul.Partizanski Odredi 40-1/1
Потврден огласувач
078/454-915
Испрати Е-маил до огласувачот

Se izdava kancelariski prostor vo Debar Maalo

450 €

Se izdava opremen kancelariski prostor vo Debar Maalo

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам