1 / 3
Prodavam printer kopir skener xerox pe 114
2.400 МКД
04.02.2023 21:38

Аеродром / Скопје

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli raboti na win 10 64 bit
Info na mail ili Viber

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
077844282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам