1 / 4
Honda CB125F 2020
По Договор
11.06.2022 16:34

Велес / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Останато

Година:

2020

Модел:

CB125F

Километри:

10000

Се продава Honda CB125F 2020
Потрошувачка 2L/100km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
070448228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам