1 / 10
CITROEN C 3. 1.4HDI PLURIEL 2006 god
2.750 €
26.02.2023 13:50

Штип / Штип

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen c3 pluriel 1.4 hdi 50 kW. 2006 god. Oprema. Klima abs esp centralna elektrika uvezena ocarineta do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
78473987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам