1 / 6
Nakamichi High-end Banana Plug
100 МКД
Цената е фиксна
21.11.2022 12:58

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Nakamichi High-end Banana Plug

Банана џекови, со 24к позлата
Nakamici со алуминиумско куќиште и двојно заштрафување за подобар пренос - 100 ден. парче (200 ден. од пар)

Праќање по карго експрес низ цела Македонија, или подигање во Прилеп.

Kontakt samo na Viber:

4915166502659

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076856626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам