1 / 3
NOVI ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2022GOD.)
70 €
80 €
09.11.2022 12:38

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Модел:

Vitara

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

SE PRODAVAAT ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2022GOD) VOOPSTO NE KORISTENI-NOVI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

CITROEN
Потврден огласувач
070841939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам