1 / 6
PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y
1.290 €
01.02.2023 07:41

Куманово / Куманово

PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y SCHWEIZ ODLICNA SOSTOJBA DOLNA ELEKTRODA SE PODESUVA PO VISINA KOMANDA NA NOZEN PEDAL PNEUMATCKI VODENO LADENJE SO PUMPA SILNEN PROFI AGREGAT DRUGO VIDI SLIKI !!!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

z.d
Потврден огласувач
070709731 * 071311483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам