1 / 7
Se prodava Mercedes Ml 270
6.500 €
20.09.2022 17:27

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 270

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

133 kw / 181 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ml 270 inspiration,posledna serija od ovoj model,proizveden krajot na 2004 god,full oprema.Registriran do 11 mesec 2022 god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zlatko
Потврден огласувач
071368573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам