1 / 3
Opel passat 1.9
800 €
Цената е фиксна
25.05.2022 17:55

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Kontakt Zoran 070-262-120

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
72260994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам