1 / 12
Dukan vo pazarot
57.000 €
62.000 €
Денес 11:07

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

44 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati
Kompletno e renoviran

Dolu plocki 60x60
Gore laminat
Kompletno smeneta struja voda i odvod
Dolu gletovani zidovi gore abrip
Nov izlog alumin i gore nov dzam alumin
Nova fasada
Novi oluci
Wc novi plocki i nova sanitarijaSe prodava i izdava
Cena 62 000 evra

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
078430487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам