1 / 2
Dukser Tom Tailor
800 МКД
14.06.2022 20:09

Велес / Велес

Tип на облека:

Блузи

Големина:

M

Боја:

Сива

Prodavam dukser golemina M. Malku nosen, zacuvan kako nov.Kupen 2490 denari pred 6 meseci, go prodavam za 800 denari.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Даниела Николова
Потврден огласувач
070383275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам