1 / 1
Maica Lee Cooper
500 МКД
Цената е фиксна
01.06.2022 19:52

Велес / Велес

Tип на облека:

Блузи

Големина:

L

Боја:

Бела

Pridavam maicka Lee Cooper golemina L. Vo odlicna sostojba. Cena 500 denari.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Даниела Николова
Потврден огласувач
070383275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам