1 / 10
Se prodava nov stan vo Tetovo, Ilindenska
750 €
27.05.2022 15:23

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

79 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ilindenska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 1 i ima 79m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba
▪️ Zasebna trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
Cena:
➧750€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +3897257445
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Nov stan vo Przova Bavca na 1 kat

85500 €

Nov stan od 87 m2 na 2 kat

86990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам