1 / 11
Mercedes E 220 2008 EVO
6.700 €
6.999 €
10.08.2022 19:16

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba
Servisiran
Mozi zamena za pomala kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
072271915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам