1 / 4
Philips N 4510
По Договор
24.01.2023 21:39

Аеродром / Скопје

Продавам магнетофон Philips N4510, 3 глави - 3 мотори. Магнетофонот е малку користен, сменети се сите каиши и работи одлично.

Информации само на телефон, работен ден после 16:00 часот

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070 - 377 688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам