1 / 6
Canton CX - sateliti
2.000 МКД
Цената е фиксна
09.11.2022 12:47

Струмица / Струмица

Prodavam Canton 4 sateliti vo perfektna sostojba. Satelitite se 2-sistemski i zvucat odlicno. cenata e za site 4 sateliti.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам