1 / 5
Дигитално пијано Yamaha P95
28.000 МКД
02.06.2022 19:16

Прилеп / Прилеп

Се продава половно и комплетно зачувано дигитално пијано Yamaha p95b. Вклучени се адаптер, педал, футрола, и рачно направен сталак од дрво.

Супериорно доследен пијано звук, и фантастично реален допир на 88-те дирки.

Пијаното е користено само неколку пати, и нема никакви оштетувања. Може комотно да се користи за свирење со слушалки.

Слободно контактирајте не за повеќе информации на: 075434304.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
075 xxx xxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам