1 / 12
Se izdava lux stan Kompleks Princ Cair 62m2
250 €
05.08.2022 18:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. Lazar Trpovski br. 88

Se izdava kompletno namesten stan vo kompleks Princ Cair 62m2
Dobro izoliran, ima klima i greenje so radijatori so struja
Kompletno opremena kujna so site potrebni elementi, kompletno opremena dnevna soba, spalna, hodnik i kopatilo (se gleda na fotografiite)
Zgradata e gradba 2015, ima lift i mnogu parking mesta
Za podolg period
Cena 250 eur mesecno i depozit 250 pri vlez
Sloboden od 01.09.22
Info 075444099

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Muhamet
Потврден огласувач
075444099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам