1 / 9
VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO
2.850 €
07.12.2022 16:46

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA
ODLICNA SOSTOJBA
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
KLIMA
REALNI KILOMETRI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам